13° Kapalı
  • EURO 6.30
  • DOLAR 5.71

GENÇ FENERBAHÇELİ’LERDEN UİGAD’A ZİYARET

Genç Fenerbahçeliler Taraftar Grubu, Uluslararası İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği (UİGAD) Genel Başkanı Cesim Yener’e “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. UİGAD’ı ziyaret eden GFB Tribün lideri Mehmet Özkan ve grubu, UİGAD Genel Başkanı Cesim Yener’e yeni görevinde başarılar diledi. UİGAD Genel Başkanı Yener de, Fenerbahçeli taraftarların ve tribün lideri Mehmet Özkan’a ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. […]
Gündem - 25 Kasım 2019 12:10 A A

Genç Fenerbahçeliler Taraftar Grubu, Uluslararası İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği (UİGAD) Genel Başkanı Cesim Yener’e “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

UİGAD’ı ziyaret eden GFB Tribün lideri Mehmet Özkan ve grubu, UİGAD Genel Başkanı Cesim Yener’e yeni görevinde başarılar diledi. UİGAD Genel Başkanı Yener de, Fenerbahçeli taraftarların ve tribün lideri Mehmet Özkan’a ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

UİGAD İstanbul İl Başkanı ve Marmara Bölge sorumlusu Emrullah Güvener’in de yer aldığı ziyaretin sonunda hatıra fotoğrafı çektirildi.

 

Gündem - 12:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
İhbar Hattı