15° Açık
  • EURO 6.38
  • DOLAR 5.82

GENÇLİĞİ SAHİP ÇIKMAK HEPİMİZİN BOYNUNUN BORCUDUR…

Elimde olmayan durumlardan dolayı bir süredir köşe yazılarıma ara vermek zorunda kaldım. Tekrardan siz okurlarımla buluşmanın mutşuluğu içerisindeyim. Siz değerli okurlarımı selamım en güzeli ile selamlıyorum. Selamun aleyküm… Hatırladığınız üzere önceki köşe yazılarımda uyuşturucu ile mücadele edilmesinden bahsedip, bu illettin nasıl önüne geçilenileceğini ve tüm milletimizi bu konu üzerinde tabiri caizse savaşmaya davet etmiştim. Yaklaşık […]
Gündem - 9 Ekim 2019 15:46 A A

Elimde olmayan durumlardan dolayı bir süredir köşe yazılarıma ara vermek zorunda kaldım. Tekrardan siz okurlarımla buluşmanın mutşuluğu içerisindeyim. Siz değerli okurlarımı selamım en güzeli ile selamlıyorum.
Selamun aleyküm…

Hatırladığınız üzere önceki köşe yazılarımda uyuşturucu ile mücadele edilmesinden bahsedip, bu illettin nasıl önüne geçilenileceğini ve tüm milletimizi bu konu üzerinde tabiri caizse savaşmaya davet etmiştim. Yaklaşık bir ay önce bu konu üzerinde mutluluk verici bir haber aldım. Samsunda Türkiye genelinde uyuşturucu bağımlılığına savaş açan ve bu illet buluşan gençleri topluma kazandırmak için Toplumsal Uyuşturucu İle Mücadele Ve Eğitim Derneği (TUMED) kuruldu. TUMED derneğinin kurulmasına önderlik eden Cemal ONGUN beye ve Teşkilat başkanı Selda SEF hanımefendiye milletimiz adına teşekkür ediyorum. Çıkmış oldukları bu güzel ve anlamlı yolda başarılar diliyorum.

Yazılarımdada belirttiğim gibi böyle kuruluşlara her türlü desteği vereceğini söylemiştim. TUMED derneği İstanbul Anadolu Yakası şubesi açılır açılmaz uzun zamandır tanıdığım ve tanımaktan onur duyduğum Adem YILDIRIM beyin yanında bulundum. Bu kutlu ve zorlu görevi sırtlanan şahsımada yardımcı olmayı layık gören Adem YILDIRIM beye teşekkür ediyorum.

Sevgili Okurlarım,
Uyuşturucu, ülkemiz düşmanlarının gençlerimizin benliğini elinden alarak, onları yılgın düşürerek
Gençliğini kaybetmiş bir millet haline getirmek için içimize yerleştirdiği kimyasaldır.

Uyuşturucu ile mücadele bir kaç kişi ile üstesinden gelinecek bir şey olmadığını, devletimizin bütün kurumları ile birlikte yılmadan, yıkılmadan mücadele etmesi gerektiğini sürekli yazılarımda belirttim.
Unutmamalıyız ki devletimizin güzide kurumları, derneklerimiz ve bütün vatandaşlarımız hassasiyetle mücadele ettiği takdirde gençlerimizi bu bataklığa düşmeden kurtarabiliriz.
Önce vatanına, bayrağına ve ülkesine sonra ailesine sadık onlar için canı gönülden çalışan bir gençlik inşaa ermek bu topraklar üzerinde yaşayan herkesin vazifesidir. Kısaca: Gençliğimize sahip çıkmak HEPİMİZİN BOYNUNUN BORCUDUR…
Tüm okurlarımı sevgi, saygı ve minnetle selamlıyorum. Yine selamların en güzeliyle sizi Allaha emanet ediyorum. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere.

Hasan ÖZDEMİR

Gündem - 15:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
İhbar Hattı