13° Kapalı
  • EURO 6.30
  • DOLAR 5.71

GÖLET STADYUMU’NUN OCAK 2020 DE AÇILMASI BEKLENİYOR!

Ocak 2020’de açılması beklenen Sultanbeyli Gölet Stadyumu’ndaki bakım ve onarım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Yapımı hızla devam eden stadyumun çalışmalarında sona gelindiği öğrenildi. Stadyumun Ocak 2020 tarihinde maçlara ve sportif faaliyetlere açılabileceği belirtiliyor. Sultanbeyli Gölet Stadyumu’nda geçen sezonun bitmesinin ardından bakım, onarım ve büyütme çalışmaları başlatılmıştı. Sultanbeyli Belediyespor, geçtiğimiz sezon stattaki çalışmalar sebebiyle evindeki […]
Gündem - 25 Kasım 2019 12:01 A A

Ocak 2020’de açılması beklenen Sultanbeyli Gölet Stadyumu’ndaki bakım ve onarım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Yapımı hızla devam eden stadyumun çalışmalarında sona gelindiği öğrenildi. Stadyumun Ocak 2020 tarihinde maçlara ve sportif faaliyetlere açılabileceği belirtiliyor.

Sultanbeyli Gölet Stadyumu’nda geçen sezonun bitmesinin ardından bakım, onarım ve büyütme çalışmaları başlatılmıştı. Sultanbeyli Belediyespor, geçtiğimiz sezon stattaki çalışmalar sebebiyle evindeki maçlarını Maltepe Hasan Polat Stadyumu’nda oynadı. Çalışmalar tüm hızıyla devam ederken, İBB’nin yönetimine İBB’nin geçmesinin ardından çalışmalar durdurulmuştu. Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin de bir süre önce stadyumdaki çalışmaları yerine incelemiş, onarım çalışmaları yapan firmanın yetkililerinden bilgi almıştı.

Öte yandan, Gölet Stadyumu’ndaki çalışmalar sebebiyle kapatılan yollar geçen ay tekrar ulaşıma açılmıştı.

 

 

Gündem - 12:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
İhbar Hattı