Parçalı bulutlu
  • EURO 6.66
  • DOLAR 5.96

HARUN PALA’DAN DAVA ADAMLIĞI ÖRNEĞİ

HARUN PALA’DAN DAVA ADAMLIĞI ÖRNEĞİ Bazı gürühların algı yapmaya çalıştığı bir dönemde Harun Pala’dan dava adamlığı örneği. Fikr-i Asım Derneği İstanbul İl Başkanı Harun Pala, sosyal medya üzerinden bazı kesimlerin asfalt ihalesi ile ilgili farklı algı operasyonları yapmaya çabalamasından dolayı Sultanbeyli Belediyesini ve Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskini hedef alan fitne çalışmasıyla ilgili idaalara tepki […]
Gündem - 28 Aralık 2019 23:25 A A

HARUN PALA’DAN DAVA ADAMLIĞI ÖRNEĞİ

Bazı gürühların algı yapmaya çalıştığı bir dönemde Harun Pala’dan dava adamlığı örneği.

Fikr-i Asım Derneği İstanbul İl Başkanı Harun Pala, sosyal medya üzerinden bazı kesimlerin asfalt ihalesi ile ilgili farklı algı operasyonları yapmaya çabalamasından dolayı Sultanbeyli Belediyesini ve Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskini hedef alan fitne çalışmasıyla ilgili idaalara tepki göstererek sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Pala yaptığı açıkalamada, “Bu idaaları yapan çevreleri biz iyi tanıyoruz, bunlar Sultanbeylinin imajını kötü göstererek çıkar elde etmek istiyorlar. Sultanbeyli halkı bu tür algı operasyonlarona pabuç bırakmamalı, zaten Sultanbeyli Belediyesi şefaflık örneği gösterek asfalt ihalesi ile ilgili açıklama yaptı.
Bu tür çevrelere itibar etmemek lazım.” Diyerek Hüseyin Keskin ve Sultanbeyli Belediyesine desteğini açıkladı.

Gündem - 23:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
İhbar Hattı