11° Açık
  • EURO 6.57
  • DOLAR 5.89

HAYATİ BOZKAYA ADAYLIĞINI DUYURDU!

HAYATİ BOZKAYA ADAYLIĞINI DUYURDU!   Cumhuriyet Halk Partisi Kongreye gidiyor. 12. Olağan kongresini gerçekleştirecek olan CHP Sultanbeyli ilçe başkanlığında kongre hazırlıkları tüm heyecanıyla devam ediyor. Önceki dönem CHP Sultanbeyli ilçe başkanı Hayati Bozkaya 22 Aralık Pazar günü Sultanbeyli Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezinde saat 11:00‘da yapılacak olan kongrede bende adayım demek için CHP Sultanbeyli […]
Gündem - 18 Aralık 2019 00:51 A A

HAYATİ BOZKAYA ADAYLIĞINI DUYURDU!

 

Cumhuriyet Halk Partisi Kongreye gidiyor. 12. Olağan kongresini gerçekleştirecek olan CHP Sultanbeyli ilçe başkanlığında kongre hazırlıkları tüm heyecanıyla devam ediyor.

Önceki dönem CHP Sultanbeyli ilçe başkanı Hayati Bozkaya 22 Aralık Pazar günü Sultanbeyli Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezinde saat 11:00‘da yapılacak olan kongrede bende adayım demek için CHP Sultanbeyli ilçe binasında ilçe örgüt mensuplarıyla bir araya geldi. Coşkulu kalabalığın tezahüratları eşliğinde ilçe binasına giren Hayati Bozkaya partilileri tek tek tokalaşarak selamladı.

Hayati Bozkaya  ‘’Benim çok kıymetli, emektar ve vefakar örgütüm ‘’  diye katılımcıları selamlayarak konuşmasına başladı.  Alkışlar ve tezahüratla konuşması uzun süre kesilen Bozkaya sözlerine şöyle devam etti. ‘’ Biz CHP’yiz hepimiz kardeşiz pazar günkü kongrede kim kazanırsa kazansın, kazanan CHP olacak içimizde bir aile edasıyla yarışacağız ama ayrışmayacağız burada kucaklaşarak 2023’de CHP’yi iktidara birlikte taşıyacağız. Örgütümüzle omuz omuza, kol kola iktidara yürüyeceğiz.  İki dönem ilçe başkanlığı yaptığımda Genel Başkanımız ve Yardımcıları beni çağırarak görev tebliğ ettiklerinde ben örgütüm ne görev verirse versin görevden kaçmadım asla da kaçmam çünkü ben dava ve görev adamıyım bana hangi görev verilirse onu yaparım dedim. Sayın Genel Başkanımızın Ankara’dan İstanbul’a başlattığı hak, hukuk ve adalet için yürüyüşündeki gibi bende CHP’nin hak, hukuk ve adaletini korumak için adayım. Biz altı ok yolunda doğduk o yolda devam edeceğiz. ’’dedi.

Hayati Bozkaya’ya adaylık açıklamasında destek vermek için; CHP eski ilçe Başkanı Muharrem Konuk, Chp Gençlik Kolu Başkanı Ersin YÜKSEK, SUBESO Başkanı Ömer Erdoğan, ADD Başkanı Elif İnce , Eski ADD ve CHP ilçe Başkanı İsmail Özkul, SUSAGAD Başkanı Gökhan İZGİ, Eski Kul himmet Cemevi Başkanı  Durmuş Çoban, Kul himmet Cemevi Başkanı Mesut Mutlu, Pirsultan Abdal Cemevi Başkanı Erdal Aksoy, Aziz Baba Cemevi Başkanı Enver Can Dede, İs Adamı Aşur Armutlu ve Mahmut Köse, Kantinciler Esnaf Dernek Başkanı Nihat Yüceuğur ve yönetimi, Hubyar Sultan Cemevi Gençlik Kurucu Başkanı Dursun Yüksek, STK temsilcileri,  Kadın kolları, Gençlik Kolları ve Partililerde yalnız bırakmayarak ilçe binasındaki programa katıldılar.

Gündem - 00:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
İhbar Hattı