masal okupalet sepetiİHH İNSANİ YARDIM VAKFI SULTANBEYLİ’DE 800 ÇOCUĞA KIŞLIK KIYAFET DAĞITTI - SHA Sultanbeyli Haber AjansıSHA Sultanbeyli Haber Ajansı

SHA Sultanbeyli Haber Ajansı

İHH İNSANİ YARDIM VAKFI SULTANBEYLİ’DE 800 ÇOCUĞA KIŞLIK KIYAFET DAĞITTI

İHH İNSANİ YARDIM VAKFI SULTANBEYLİ’DE 800 ÇOCUĞA KIŞLIK KIYAFET DAĞITTI
233 views
28 Aralık 2020 - 16:19

İHH İNSANİ YARDIM VAKFI SULTANBEYLİ’DE 800 ÇOCUĞA KIŞLIK KIYAFET DAĞITTI

İHH İnsani Yardım Vakfı Sultanbeyli Temsilciliği İlçemizdeki 800 yetim ve ihtiyaç sahibi çocuğa kışlık kıyafet dağıtımında bulundu.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid -19 salgınının başlamasıyla birlikte salgından etkilenen ailelere ülke genelinde ve ilçemizde maddi ve manevi destek olmak için İHH İnsani Yardım Vakfı Sultanbeyli Temsilciliği ihtiyaç sahibi 800 aileye kışlık kıyafet yardımında bulundu.
Rotamız İyilik, Yükümüz İnsanlık sloganıyla yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştıran İHH gönüllüleri bu zor günlerde de yardımlarına aralıksız devam ediyor.

Yapılan çalışmalar hakkında açıklama yapan İHH Sultanbeyli temsilcisi Ali Yavuz Selim, ‘’ İHH olarak; Yetim gülerse Dünya güler diyoruz. Bu ilke ile yola çıktık ülkemizde 17bin 60 ülkede ise 110 bine yakın yetim kardeşimize her ay düzenli olarak yardım ediyoruz. “ Cennetin çocukları” dediğimiz ilçemizdeki yetim kardeşlerimize imkanlar dahilinde, eğitim materyallerinden kıyafete, gıdaya ,barınma sorunlarına ve sosyo psikolojik destek başta olmak üzere maddi ve manevi yardımcı oluyor ve olmaya da devam edeceğiz.’’ Dedi

ibbhaberKOKOŞLARMasal Oku

bsr hof

İhbar Hattı