masal okupalet sepetiİYİ PARTİ GENÇLİK KOLLARI İSTİŞARE TOPLANTISINDA BULUŞTU | SHA Sultanbeyli Haber Ajansı

SHA Sultanbeyli Haber Ajansı

İYİ PARTİ GENÇLİK KOLLARI İSTİŞARE TOPLANTISINDA BULUŞTU

İYİ PARTİ GENÇLİK KOLLARI İSTİŞARE TOPLANTISINDA BULUŞTU
32 views
10 Kasım 2020 - 12:19

İYİ PARTİ GENÇLİK KOLLARI İSTİŞARE TOPLANTISINDA BULUŞTU

İstanbul’un en aktif gençlik yapılanmalarından olan İyi Parti Gençlik Kolları Başkanları yeni projeler için bir araya geldi.

İstanbul’un en aktif gençlik yapılanmalarından olan Sultanbeyli İyi Parti Gençlik Kolları Başkanı Fatih Çakır, İyi Parti Çekmeköy Gençlik Kolları Başkanı Kemal Karakaya ve İyi Parti Üsküdar Gençlik Kolları Başkanı Yiğit Angın Sultanbeyli Gölet tesislerinde bir araya gelerek gelecekte yapılacak olan projeler için istişare etti.


İyi Parti’nin 2023 seçim için çalışmalara şimdiden başlayacaklarını belirten Fatih Çakır; ‘’Gençlik faaliyetleri konusunda etkinlik ve ya sosyal sorumluluk projeleri üzerine etkin rol alan ilçelerin başında gelen Çekmeköy ve Üsküdar ilçe başkanlarımızla bugün bir istişare toplantısı gerçekleştirdik. Daha İYİ bir Türkiye hayaline inanarak çıktığımız bu yolda birlikte hareket ederek Genel Başkanımızın gösterdiği hedefe durmadan ilerleyeceğiz. İYİ Parti Gençlik kolları her mensubu canla başla mücadele ederek müreffeh Türkiye için birer nefer olacaktır. İnşALLAH daha güzel gençlik projelerine hep birlikte imza atacağız.’’ Dedi.
Yapılan istişare toplantısı çekilen hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

İhbar Hattı