masal okupalet sepetiKÜLTÜR VE TURİZM BAKANI DEMİRCAN SULTANBEYLİ’DE İNCELEMELERDE BULUNDU - SHA Sultanbeyli Haber AjansıSHA Sultanbeyli Haber Ajansı

SHA Sultanbeyli Haber Ajansı

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI DEMİRCAN SULTANBEYLİ’DE İNCELEMELERDE BULUNDU

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI DEMİRCAN SULTANBEYLİ’DE İNCELEMELERDE BULUNDU
32 views
14 Kasım 2020 - 16:00

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI DEMİRCAN SULTANBEYLİ’DE İNCELEMELERDE BULUNDU
Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan Sultanbeyli’de Aydos Kelesi ve Atlas Park Avm’de incelemelerde bulundu.


Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Demircan önce yapımı tamamlanan Sultanbeyli Aydos Kalesini ziyaret edip yapımı tamamlanan kaleyi yerinde inceledi. Çevre düzenlemesi devam eden kale hakkında Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin bilgi verdi. Kale ziyareti sonrasında AVM kütüphaneleri projesi kapsamında Atlaspark AVM’de planlanan kütüphaneyi yerinde inceledi.


Demircan’ın ziyareti sonrasında Sultanbeyli Belediye Başkanı keskin sosyal medya hesabından açık bulundu. Paylaşımda; ‘’Sayın Demircan’a Aydos Kalemizin gün yüzüne çıkarılması hakkında yaptığımız restorasyon çalışmalarını anlattık. Çevre düzenlemesiyle ilgili bilgi verdi. Ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederim. ‘’ Dedi. Sultanbeyli Belediye Başkanı Keskin ayrıca, ‘’ Kültür ve Turizm Bakan Yardımcımız Sn. Ahmet Misbah Demircan ile AVM kütüphaneleri projesi için Atlaspark AVM’de planlanan kütüphane yerini inceledik. Proje hakkında değerlendirmelerde bulunduk.’’ İfadelerini kullandı.

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

İhbar Hattı