masal okupalet sepetiMHP Sultanbeyli'’den Azerbaycan’a Destek - SHA Sultanbeyli Haber AjansıSHA Sultanbeyli Haber Ajansı

SHA Sultanbeyli Haber Ajansı

MHP Sultanbeyli’’den Azerbaycan’a Destek

MHP Sultanbeyli’’den Azerbaycan’a Destek
46 views
03 Ekim 2020 - 11:09

MHP Sultanbeyli’’den Azerbaycan’a Destek

 

 

Ermenistan’ın Azerbaycan’daki sivilleri hedef alan saldırısıyla Ermeni işgali altında bulunan Karabağ’ın Ermeni mezaliminden kurtarılması için başlatılan operasyon dünya genelinde yankılarının sürdürmeye devam ediyor.

 

MHP Sultanbeyli İlçe Başkanlığı haftalık ilçe olağan toplantısında Azerbaycan’a desteklerini göstererek, ilçe yönetim kurulu üyeleriyle Fatih Bulvarı üzerinde dev Azerbaycan, MHP ve Türk bayrağı ile fotoğraf vererek destekleri sundu.

 

Abdullah Çınar ” AZERBAYCAN CANIMIZDAN BİR PARÇADIR”

 

Sultanbeyli MHP ilçe başkanı Abdullah Çınar, Ermeni mezalimine karşı Azerbaycan’a desteklerini sundu. Çınar yaptığı açıklamada ” Bugün Türk dünyası Kafkasya’da yeniden diriliyor. İşgal edilen karabağ’ı işgalden kurtarmak için işgalci Ermenilere karşı haklı mücadelemizi sürdürüyoruz. Azerbaycan’ın derdi bizim derdimiz, kederi bizim kederimizdir. Azerbaycan bizim canımızdan bir parçadır.

 

Bu gün yönetim kurulu üyelerimiz ve partililerimiz ile birlikte Aziz milletimizin yüz akı Türk Bayrağı, Ülkücü Milliyetçi hareketin andı üç hilalli bayrağı ve Canımızdan bir parça olan Azerbaycan’ın yüzünün akı Azerbaycan bayrağını Sultanbeyli’mizde gök yüzünde dalgalandırdık.

 

Azerbaycan canımızdan bir parçadı ve asla yanlız değildir.

 

Elbet bir gün Türk’ün şanlı bayrağını TURAN ele asacağız.!!” Dedi.

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

İhbar Hattı