22° Açık
  • EURO 6.27
  • DOLAR 5.70

Sultanbeyli 5. Kitap Fuarında Meydan Okumaları Yapıldı.

Sultanbeyli 5. Kitap Fuarında Meydan Okumaları Yapıldı. Sultanbeyli 5. Kitap Fuarında, Sultanbeyli Kaymakamlığınca yürütülen  TEBİLMER projesi kapsamında Sultanbeyli Belediyesiyle birlikte organize edilen kitap okuma etkinliği yapıldı. Etkinlikte  protokol ve öğrenciler birlikte kitap okudu.   TEBİLMER PROJESİ NEDİR? Sultanbeyli Kaymakamlığı öncülüğünde İstanbul Kalkınma Ajansı’nın desteği ile “Gelecek yenilikçi ve yaratıcı çocukların” sloganı ile kurulan Tematik Bilgi […]
Gündem - 4 Ekim 2019 00:29 A A

Sultanbeyli 5. Kitap Fuarında Meydan Okumaları Yapıldı.

Sultanbeyli 5. Kitap Fuarında, Sultanbeyli Kaymakamlığınca yürütülen  TEBİLMER projesi kapsamında Sultanbeyli Belediyesiyle birlikte organize edilen kitap okuma etkinliği yapıldı. Etkinlikte  protokol ve öğrenciler birlikte kitap okudu.

 

TEBİLMER PROJESİ NEDİR?

Sultanbeyli Kaymakamlığı öncülüğünde İstanbul Kalkınma Ajansı’nın desteği ile “Gelecek yenilikçi ve yaratıcı çocukların” sloganı ile kurulan Tematik Bilgi ve Öğrenme Merkezi (TEBİLMER) projesi, bilim ve teknolojinin yapay zekaya doğru hızla gittiği dünyada değişen toplumsal ve ekonomik yaşam koşullarına yine aynı hızla uyum sağlayacak yenilikçi, yaratıcı ve girişimci çocuk ve gençlerin kapasitelerinin artırılması ve nitelikli eğitim ortamlarının oluşturulması amacıyla uygulanıyor.

Gündem - 00:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
İhbar Hattı