17° Parçalı bulutlu
  • EURO 6.36
  • DOLAR 5.77

SULTANBEYLİ  DEVLET HASTANESİ DEPREM VE YANGIN TATBİKATI BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

SULTANBEYLİ  DEVLET HASTANESİNDE VE YANGIN TATBİKATI BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.   Sultanbeyli  Devlet Hastanesi Deprem ve Yangın Tatbikatı oluşturulan senaryo üzerine gerçekleştirildi. Hastane bünyesinde  yapılan deprem tatbikatı ve İtfaiye ile birlikte yapılan yangın tatbikatı gerçeği aratmadı. Senaryo gereği tahliye edilen hastaneden yaralı vatandaşlar tahliye edilerek güvenli noktaya götürüldü. Olası bir yangın veya afet durumunda neler yapılması gerektiği […]
Gündem - 28 Kasım 2019 03:56 A A

SULTANBEYLİ  DEVLET HASTANESİNDE VE YANGIN TATBİKATI BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

 

Sultanbeyli  Devlet Hastanesi Deprem ve Yangın Tatbikatı oluşturulan senaryo üzerine gerçekleştirildi.

Hastane bünyesinde  yapılan deprem tatbikatı ve İtfaiye ile birlikte yapılan yangın tatbikatı gerçeği aratmadı.

Senaryo gereği tahliye edilen hastaneden yaralı vatandaşlar tahliye edilerek güvenli noktaya götürüldü. Olası bir yangın veya afet durumunda neler yapılması gerektiği konusunda İstanbul itfaiyesinden bilgi alındı.

 

Gerçeğini aratmayan tatbikatta senaryo gereği rol alan yaralıların sargıları dikkatlerden kaçmadı…

Yapılan Tatbikat hakkında Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa Bulut yaptığı açıklamada; ”Gündemimiz olan deprem hepimizi derinden etkileyebilecek bir konu bizde hastane olarak hem hasta hem de yaralıları korumak için kendi kurumumuz adına yaşanacak bir olumsuzlukla alakalı hazır olmak durumundayız bunun için periyodik olarak tatbikatler yapıyoruz Sultanbeyli Belediyemizde bu konuda bizlere yardımcı olmakta bu tatbikatın amacı yaşana bilecek bir olumsuzluğa hazır ola bilmek hem personeli hem kendimizi hazırlamaktır.’’ Dedi.

 

Gündem - 03:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
İhbar Hattı