25° Açık
  • EURO 6.46
  • DOLAR 5.81

Sultanbeyli Genç İHH’ da Lise Temsilcileriyle Yol Haritası Belirlendi.

Gündem - 29 Ağustos 2019 00:55 A A

Sultanbeyli gençlerin daha iyi şartlarda eğitim alması ve sosyal aktivitelerle hem dini eğitimlerini hem de okul eğitimlerini daha kaliteli almalarını sağlamak gençlerin sosyal faaliyetler içerisnde bulunmasını sağlayarak streslerini atacakları bir eğitim ortamı sağlamak amacıyla kısa bir süre önce yeni yönetimiyle göreve başlayan Sultanbeyli Genç İHH başkanı Murat Sağlam Lise temsilcilikleriyle koordinasyon ve planlama toplantısı gerçekleştirdi.

Programda liselerde yapılacak olan etkinliklerden bahseden Başkan Sağlam lise temsilcilerinden liseli gençlerinde neler beklediklerini öğrenerek ilk yönetim toplantısında gündeme taşıdı.

 

Başkan Sağlam Yaptığı açıklamada, ‘’ Liseler gençlerin en hareketli olduğu ve tabiri caizse ergenlik dönemi olduğundan hatalara en elverişli dönemleri bu dönemlerinde bizim amacımız ağabeyleri olarak yanlarında olmak onların bu enerjilerini eğitim, öğretim ve sportif faaliyetlerle memlekete yaralı hale getirmek.
Genç İHH olarak hedefimiz tüm gençlerimizi her türlü musibetten uzak tutarak onları topluma, millete yararlı ve başarılı bireyler haline getirmektir.

Genç İHH ya tüm kardeşlerimizi bekleriz. ‘’ dedi.

Gündem - 00:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
İhbar Hattı