masal okupalet sepetiSULTANBEYLİ’DE YUNUS EMRE KÜLTÜR SANAT SEZONU SANATÇI ÖZDEMİR ERDOĞAN KONSERİ İLE AÇILDI - SHA Sultanbeyli Haber AjansıSHA Sultanbeyli Haber Ajansı

SHA Sultanbeyli Haber Ajansı

SULTANBEYLİ’DE YUNUS EMRE KÜLTÜR SANAT SEZONU SANATÇI ÖZDEMİR ERDOĞAN KONSERİ İLE AÇILDI

SULTANBEYLİ’DE YUNUS EMRE KÜLTÜR SANAT SEZONU SANATÇI ÖZDEMİR ERDOĞAN KONSERİ İLE AÇILDI
37 views
27 Ekim 2020 - 15:12

SULTANBEYLİ’DE YUNUS EMRE KÜLTÜR SANAT SEZONU SANATÇI ÖZDEMİR ERDOĞAN KONSERİ İLE AÇILDI

Sultanbeyli’de kültür sanat sezonu Özdemir Erdoğan konseriyle başladı. Sultanbeyli Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlik sosyal medyadan canlı yayın olarak yayınlandı.

Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezinde gerçekleştirilen etkinlik pandemi kurallarına uygun bir şekilde yapıldı. Konserde Özdemir Erdoğan ilçe sakinlerine şarkılarını söyledi.  Belediye tarafından başlatılan Yunus Emre Kültür Sanat sezonu sanatçının verdiği konserle beğeni aldı.

Konser Başlamadan önce konuşma yapan Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, ‘’ Dünyamızın yaşamış olduğu bu sağlık krizi sebebiyle olağanüstü dönemlerden geçmeye devam ediyoruz. Bugün bu açılışımızda bizleri yalnız bırakmamış olmanız sanatın en önemli kılcal damarlarına duyulan özlemi tarif ediyor. Gönül isterdi ki tüm hemşerilerimizle birlikte inşallah sağlıklı günlerde bu hasretimizin dineceğini düşünüyorum. Yaşam tarzımız ve iş şekillerimiz değişirken ister istemez dijitalleşmenin merkezinde bir hayat yaşıyoruz. Öyle ki sanat ve kültür temas etmeden olmuyor, boş sahne ve koltuklar içimizde bir acı olarak kalıyor Bugünler geçtiğinde bu özlemin getirmiş olduğu yaraları yine sanat ve kültür dünyamızın aktörleriyle iyileştireceğiz. Sanatın ve kültürün hayatımızdaki yerini umut, birlik ve beraberlik olduğunu sağlıklı günlerde daha iyi anlayacağımıza inanıyorum.’’ Şeklinde belirtti.

Sanatçı Özdemir Erdoğan etkinlikte yer almaktan, Sultanbeyli’de olmaktan mutlu olduğunu dile getirerek belediye başkanı ve seyircilere teşekkür etti.

Etkinlik sonrasında Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin sosyal medyada paylaşımda bulundu, ‘’ Yunus Emre Kültür Sanat sezonumuzun açılışını kıymetli Müzisyen Sayın Özdemir Erdoğan’ının güzel eserleriyle gerçekleştirdik. Kültür Sanat sezonumuzun hayırlı olmasını temenni ederim’’ dedi.

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

İhbar Hattı