22° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.43
  • DOLAR 5.84

Sultanbeyli’nin Temizlik Elçileri Aydos Mesire Alanında

Gündem - 31 Ağustos 2019 01:58 A A

    Çevre Gönüllüleri Platformu Aydos Mesire Alanını Temizledi.

Sultanbeyli Belediyesinin öncü olması ile kurulan ‘’ Çevre Gönüllüleri Platformu’’ bu kez de Aydos Mesire alanını temizledi.  “Temiz Çevre Temiz Sultanbeyli” sloganı ile etkinliklerine Aydos Ormanında başlayarak büyük taktir toplayan Sultanbeyli Belediyesi bu kez de Aydos Mesire alanında temizlik çalışmalarına hız kesmeden devam etti… Sultanbeyli Çevre Platformunun organize ettiği ve ikincisi gerçekleşen etkinliğe Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Sultanbeyli Belediye Başkan Yardımcıları Faruk Lafçı ve Gülten Terzi’ ye Birim Müdürleri, Ak parti Teşkilatı ve  çok sayıda çevre gönüllüsü eşlik etti. Ormanlık arazide bulunan çöplerin toplanmasının ardından hatıra fotoğrafı çekilerek çöpler kamyona yüklenerek Sultanbeyli  Atık Aktarma merkezine gönderildi.

 

Başkan Keskin Yaptığı Açıklamada,

‘’ Bu gün burada çevre temizliğinin önemine değinmek ve çevre bilincini ‘’ Temiz Çevre Temiz Sultanbeyli ‘’  sloganını yüceltmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz bu anlamda bu programı organize eden çalışma arkadaşlarım teşekkür ederken özellikle İyilik kulübüne, genç arkadaşlarımıza, gönüllü arkadaşlarımıza, çalışma arkadaşlarımıza ve bu çalışmalarımızı duyuran kıymetli basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Burada gençlerimiz gibi minik evlatlarımızda var ve yaptığımız işe ortak oluyorlar yaptığımız işinde farkındalar ve inanıyorum ki bu projeye katılan evlatlarımız kendi evlerinde kendi sokaklarında kendi mahallelerinde ve Türkiye’nin her yerinde ve dünyanın her tarafında çevreci olacaklar inşallah. İstanbullu hemşerilerimize, Sultanbeyli’li hemşerilerimize ve tüm vatandaşlarımıza Çevre bilinci konusunda destek vermelerini bulundukları noktada bu konuda gayret göstermelerini ve bulundukları ortamı kirletmemelerini rica ediyoruz. ‘’

MAHALLERDE DEVAM EDECEK

‘’ Mahallelerde de programımız başlayacak bu programların içerisinde belirlediğimiz cadde veya sokakta mahalle halkıyla beraber bir farkındalık oluşturmak için ellerimize süpürgemizi alarak bizzat kendimiz temizleyeceğiz .’’ Dedi.

 

Gündem - 01:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
İhbar Hattı